Baykan Kombi E08 Arızası

baykan kombi servisi bakım servisi

Baykan Kombi E08 Arızası

Baykan kombi E08 arızası kombinizin içerisinde yeterli miktarda su olmadığını göstermektedir. 

 E 08 Arızası Durumunda Ne Yapmalıyız ?

Bu arıza durumunda yapmanız gereken cihazın basıncını yükseltmektir yani kombi cihazınıza su doldurmalısınız. Su doldurma işlemini Baykan markalı kombinin altında bulunan doldurma musluğu ile yapabilirsiniz. Doldurma musluğunu sola çevirerek açmalı basıncı 1,5 değerine getirmelisiniz. Basınç değerinizi cihazınızda bulunan barometreden kontrol edebilirsiniz. İşlemin sonrasında doldurma musluğunuzu kapatmayı unutmayınız. Arızada değişiklik olmaz ise resetleme işlemi yapın.  

E 08 Arızası Düzelmezse Ne yapmalıyız ?

Sorunun tekrar ettiği durumlarda ya da işlemin yapılamadığı durumlarda profesyonel destek almanız gerekir. Size en yakın Baykan kombi servisini arayabilirsiniz.

Kombilerimizi Nasıl Kullanmalıyız ?

Kombilerimiz kış aylarında ısınma ihtiyacımızı karşılamak adına en çok kullandığımız cihazlardır.

 Kış aylarının yanı sıra sıcak su ihtiyacını karşılamak için de kullandığımız kombilerimiz aktif olarak tüm yıl boyunca çalışabilmektedir. Yaşam kalitemizi arttıran bizlere konfor sağlayan cihazlarımız sürekli devirdaim halinde olduğu için bazen arızaya düşebilmektedir

Peki bu durumun önüne geçebilmek mümkün mü ?

 Kombilerimiz sürekli çalıştığı için su basıncında düşme veya yükselme gibi kontrol edilmesi mümkün durumlar yaşanabilmektedir. Baykan kombi servisi  olarak önerimiz, kullanıcıların kombilerin su basıncını takip etmeleri olası arızaların önüne geçebilmektedir. Yıllık periyodik kombi bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmak bir çok arızanın önüne geçtiği gibi kombinizin ömrünü de uzatmaktadır.

Cihazların içinde sürekli çalışmaya bağlı olarak oluşan kirlilik ve tozlanma bakımlar yapılmadığı taktirde kombi içerisinde ki elektronik kart ve diğer tüm parçalara zarar vermektedir. 

Kombi bakımı profesyonel kombi servisi tarafından ilaçlama yapılarak gerçekleştirilmektedir. Baykan Kombi Servisi olarak haftanın her günü 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Uzman teknisyenlerimiz ve nöbetçi ekiplerimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

baykan kombi servisi kombi bakım arıza

Bizi Hemen Arayın!

Kaliteli hizmet, hızlı servis ve uygun fiyat anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonHemen Arayin