Çatalca Baykan Kombi Servisi

Çatalca Baykan Kombi Servisi

Çatalca Baykan Kombi Servisi olarak İstanbul ‘da faaliyet gösteren firmamız tüm Baykan Kombi ve modellerinde, kombi bakımı ve kombi onarımı için 7/24 hizmet vermektedir.

Çatalca Baykan kombi Servisi olarak kombilerinizin tüm bakım, onarım ve yedek parça teminatı işlemlerini profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm marka Kombi ürünlerinizin servis ve bakım işlemleri için çağrı merkezlerimizden bize ulaşarak kombi Servisi ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

KURUMSAL GARANTİ

Çatalca   Baykan Kombi Servisi olarak deneyimli, eğitimli, konusunda uzman, genç ve dinamik takım arkadaşlarımızla en kısa sürede size ulaşıp Tüm Baykan marka kombilerinizde ki soruna çözüm bularak tekrar evinizin sıcak ortamını sağlayıp rahat bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacaklardır. Firma olarak sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Kurumsallığımız gereği değişimi ve tamiri yapılan parçaların 1 yıl garantisi bulunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakın olan firmamız tecrübeli ekibiyle güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedef edinerek evinizde rahat etmenizi sağlamaktadır. Kombi Servisi ve bakımı için bizimle irtibata geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz.

baykan kombi servisi bakım servisi

Profesyonel Servis

Alanında eğitimli, profesyonel ve yetkinlik belgesine sahip teknisyen ekibimiz ile hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Orijinal Yedek Parça

Değişimi sağlanan tüm parçalar orijinal olup ambalajı müşterinin yanında açılmaktadır. Kullanılmış olan ürünler 1 Yıl garanti ile belgelendirilmektedir.

1 Yıl Garanti

Kurumsallığımızın en büyük önceliği müşteri memnuniyetidir. Verdiğimiz hizmetin önemini biliyor ve uygun fiyatlarla 1 Yıl garantili servis hizmeti sağlıyoruz.

manzara

NEDEN ÇATALCA BAYKAN KOMBİ SERVİSİ

Bir çok markanın yetki servis bünyesinde çalışmış tecrübe edinmiş ve yaptığı işten mutluluk duyan teknisyen ekibimiz ile 20 Yılı aşkın süredir Baykan kombi markasına hizmet vermekteyiz. 

En büyük anlayışı müşteri memnuniyeti olan firmamız, çözüm ortağınız olmaya ve soğuk kış aylarında ev ve iş yerlerinizin sıcak kalmasına yardımcı olmaya devam ediyor.

HİZMET ANLAYIŞIMIZ

Çatalca Baykan Kombi Servisi olarak 7/24 hizmet veren nöbetçi ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize destek sağlıyoruz. Firmamızın prensibi olan müşteri memnuniyetini sağlamak için sizlere yıllardır kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

baykan kombi servisi bakım servisi

KOMBİ BAKIM

Kombi bakımı, yıllık periyodik olarak yapılması gereken bir işlemdir. Bakım işlemleri Uzman ekiplerimizce yapılarak bilgilendirme sağlanmaktadır.

baykan kombi servisi bakım servisi

KOMBİ ARIZA

Uzman ve Profesyonel ekibimiz ile her marka ve model kombi cihazlarında kesintisiz, garantili servis hizmeti veriyoruz.

baykan kombi servisi bakım servisi

PETEK TEMİZLİĞİ

Petek temizliği yüksek ısı enerjisi için gerekli bir işlemdir. Uzman ekibimiz tarafından yapılan işlemler ilaçlı ve titizlik ile yapılmaktadır.

Gün
Saat
Dakika
Saniye
Kampanyamız Sonlanmıştır.

BAYKAN KOMBİ SERVİSİ FIRSATLAR

KOMBİ BAKIM VE PETEK TEMİZLİĞİ

Kombi bakımı ve Petek temizliği yıllık periyodik olarak yapılması geren işlemlerdir.

Kombi cihazınızın daha uzun ömürlü ve sağlıklı çalışabilmesi adına yıllık kombi bakımlarınızı yaptırmayı unutmamalısınız.

Petekler sürekli devirdaim halinde çalıştığı için bir süre sonra alt kısımlarında kir, pas ve kireç birikmeye başlar. Bu durum peteklerde ki ısı verimini minimum seviyeye düşürdüğünde evinizde ve iş yerlerinizde ısı kaybına neden olur. 

Bu durumun önüne geçmek adına yılda bir kere petek temizliğini yaptırmayı unutmamalısınız.

BAYKAN KOMBİ SERVİSİ

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

çağrı merkezi

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!

Call Now ButtonHemen Arayin