KOMBİ ARIZA

baykan kombi servisi

Kombi Arızası

Kombi arıza nedenleri bir çok sebepten dolayı meydana gelebilmektedir. Arızaların özellikle kış aylarında cihazların yoğun bir şekilde çalışmasından ötürü karşımıza çıktığı gözlemlenmektedir. 

Kombi arızalarında kullanıcıların müdahale edeceği durumlar olduğu gibi bilinçsiz yapılan müdahalelerin kombinize daha çok hasar vereceğini unutmayalım. Arızaya düşen ve çalışmayan kombilerde yapılması gereken işlemler kombinizin elektrik bağlantısını, gaz vanalarının açık olup olmadığını ve su basıncını kontrol etmelisiniz. 

Kontrolleri gerçekleştirdikten sonra cihazına reset atarak test edebilirsiniz. Kombi arızası ortadan kalktığı taktirde kombinizi gözlemlemeyi unutmayalım. Kombi arızasının devamı durumunda profesyonel destek almalısınız.

 İletişime geçtiğiniz teknik destek ekipleri sizi bilgilendirerek çözüm sağlayacaklardır.

Kombimizi Nasıl Kullanmalıyız ?

Kombilerimiz kış aylarında ısınma ihtiyacımızı karşılamak adına en çok kullandığımız cihazlardır.

 Kış aylarının yanı sıra sıcak su ihtiyacını karşılamak için de kullandığımız kombilerimiz aktif olarak tüm yıl boyunca çalışabilmektedir. Yaşam kalitemizi arttıran bizlere konfor sağlayan cihazlarımız sürekli devirdaim halinde olduğu için bazen arızaya düşebilmektedir

Peki bu durumun önüne geçebilmek mümkün mü ?

 Kombilerimiz sürekli çalıştığı için su basıncında düşme veya yükselme gibi kontrol edilmesi mümkün durumlar yaşanabilmektedir. Baykan kombi servisi  olarak önerimiz, kullanıcıların kombilerin su basıncını takip etmeleri olası arızaların önüne geçebilmektedir. Yıllık periyodik kombi bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırmak bir çok arızanın önüne geçtiği gibi kombinizin ömrünü de uzatmaktadır.

Cihazların içinde sürekli çalışmaya bağlı olarak oluşan kirlilik ve tozlanma bakımlar yapılmadığı taktirde kombi içerisinde ki elektronik kart ve diğer tüm parçalara zarar vermektedir. 

Kombi bakımı profesyonel kombi servisi tarafından ilaçlama yapılarak gerçekleştirilmektedir. Baykan Kombi Servisi olarak haftanın her günü 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz. Uzman teknisyenlerimiz ve nöbetçi ekiplerimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

bayakan kombi servisi kombi arıza

Bizi Hemen Arayın!

Kaliteli hizmet, hızlı servis ve uygun fiyat anlayışı ile hizmetinizdeyiz.

Call Now ButtonHemen Arayin